Atteikuma tiesības. Garantija.

Atteikuma tiesības iepērkoties veikalā "Virtus Sport Latvia" izmantojot interneta vietni virtussport.lv tiešsaistē.

  • Slēdzot distances līgumu , t.i. veicot pirkumu izmantojot interneta vietni virtussport.lv tiešsaistē, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
  • Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  • Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem,tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.
  • Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam virtussport.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals virtussport.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.
  • Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu pārliecinieties vai tā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri.
  • Atteikuma tiesības nevar izmantot, ja precei, kas piegādāta ar kurjeru, konstatēti mehāniski bojājumi un tas nav bijis norādīts uzreiz pie preces saņemšanas. Pamanot uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam jautāt kurjeram tos piefiksēt preces piegādes pavadzīmē.
  • Ja precei ir bojāts iepakojums vai tā liekas aizdomīga, Jums ir tiesības preci nepieņemt jau piegādes brīdī.

 

Garantija.

   Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, kā arī citiem saistošajiem normatīvajiem aktiem, Virtus Sport Latvia SIA garantē:

  1. apmainīt preci pret atbilstošu preci, ja prece neatbilst preces aprakstam vai garantijā sniegtajam raksturojumam,
  2. vai bez atlīdzības novērst preces neatbilstību, ja prece neatbilst preces aprakstam vai garantijā sniegtajam raksturojumam,
  3. vai atmaksāt par preci samaksāto naudas summu, ja prece neatbilst preces aprakstam vai garantijā sniegtajam raksturojumam,