PAR MUMS

"VIRTUS SPORT" veikals klientiem piedāvā iegādāties daudzveidīgu sporta inventāru, kas paredzēts sporta aktivitatēm lietošanai mājās apstākļos, zālē un fizisku aktivitāšu veikšanai dabā.

Mūsu piedāvātajā sortimentā ir viss nepieciešamais inventārs spēka vingrinājumiem - hanteles, svaru stieņi, svaru bumbas, kā arī piederumi fitnesa un jogas nodarbībām – trenažieri, soli, paklāji, bumbas u.c. preces, kas var būt noderīgas ikdienā, sportisko aktivitāšu īstenošanai.

2014.gadā, balstoties uz pozitīvo sadarbības pieredzi ar klientiem, kas gūta vairāku gadu garumā, veicot sporta preču izplatīšanu, tika dibināts uzņēmums “VIRTUS SPORT” ar mērķi apmierināt klientu pieprasījumu pēc daudzveidīga sporta preču piedāvājuma, kas paplašinātu klientu iespējas veikt dažādas sporta aktivitātes un vingrojumus veselības un savas fiziskās formas uzlabošanai mājas apstākļos.

“Virtus Sport” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “spēka sports” un mūsu uzņēmuma vadmotīvs sakņojas sporta filosofijas attīstības sākuma perioda domātāju paustajās atziņās, kas vēsta

“Lai cilvēks sasniegtu pilnību, nepietiek tikai ar prāta nodarbēm, svarīgi ir savā ikdienā atvēlēt laiku arī fiziskām spēka aktivitātēm.”

Uzņēmuma darbībā īstenojam trīs sporta filosofijas nostādnes –

CIEŅA, IZLĒMĪBA, DROSME

CIEŅA pret sevi, savu ķermeni, līdzcilvēkiem un apkārtējo vidi mums nozīmē - cieņpilnu attieksmi pret saviem klientiem, piedāvājot piemērotākos risinājumus, kas atbilst klienta šī brīža vēlmēm un iespējām.

IZLĒMĪBA un ATBALSTS – mēs atbalstām klienta izvēli un nodrošinām laicīgu klienta pasūtījumu izpildi.

DROSME un UZDRĪKSTĒŠANĀS – klienta mērķi mums ir svarīgi, tie mūs motivē ik dienu paplašināt piedāvāto preču klāstu un uzdrīkstēties kopīgi ar jums sasniegt aizvien jaunas virsotnes.

Interesanti fakti un atziņas:

Ieteicamais fizisko aktivitāšu ilgums ir 30 minūtes dienā, tomēr pēdējie zinātnieku atklājumi liecina, ka 15 minūtes, kas ik dienu veltītas sportiskām aktivitātēm, dzīves ilgumu var pagarināt pat par 3 gadiem.

Veselīgi ieradumi ir visu panākumu atslēga!