Konfidencialitātes politika

Komentāri

Kad vietnes apmeklētājs atstāj komentāru, mēs apkopojam komentāra veidlapā redzamos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas parakstu, lai palīdzētu noteikt surogātpastu.

No jūsu e-pasta adreses izveidoto anonimizēto virkni (sauktu arī par hash) var nosūtīt pakalpojumam Gravatar, lai pārbaudītu, vai tā tiek izmantota. Gravatar pakalpojuma konfidencialitātes politika ir pieejama vietnē: https://automattic.com/privacy/. Kad jūsu komentārs ir apstiprināts, jūsu profila attēls ir publiski redzams jūsu komentāra kontekstā.

Mediji

Ja esat reģistrēts lietotājs un augšupielādējat vietnē attēlus, jums vajadzētu izvairīties no attēlu ar EXIF atrašanās vietas tagiem augšupielādes. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un nolasīt visus atrašanās vietas datus no attēliem vietnē.

Sīkfaili

Ja komentējat vietnē, jūs varēsiet izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un tīmekļa vietni sīkfailos, lai, rakstot turpmākus komentārus, iepriekš minētā informācija jau būtu ērti aizpildīta. Sīkdatņu derīguma termiņš beidzas pēc viena gada.

Kad piesakāties, mēs papildus izveidojam vairākus sīkfailus, kas nepieciešami, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un izvēlētās ekrāna opcijas. Pieteikšanās sīkfailu derīguma termiņš beidzas pēc divām dienām, bet ekrāna opciju – pēc gada. Ja izvēlaties iespēju „Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās derīguma termiņš beigsies pēc divām nedēļām. Ja izrakstīsieties no sava konta, jūsu pieteikšanās sīkdatnes tiks dzēstas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiek saglabāts papildu sīkfails. Šis sīkfails nesatur nekādus personas datus, tas vienkārši norāda uz tikko rediģētā raksta ID. Tā derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Citu vietņu satura iestrādāšana

Šīs vietnes rakstos var būt iestrādāts saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.). Citu vietņu iegultais saturs darbojas tā, it kā lietotājs būtu apmeklējis konkrēto vietni tieši.

Vietnes var vākt informāciju par jums, izmantot sīkfailus, pievienot papildu trešo pušu izsekošanas sistēmas un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar iestrādāto materiālu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iestrādāto materiālu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs kopīgojam datus

Ja pieprasāt paroles atiestatīšanu, nosūtītajā ziņojumā tiks norādīta jūsu IP adrese.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, tā saturs un metadati tiks saglabāti uz nenoteiktu laiku. Šādā veidā mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, katru reizi tos nenosūtot rediģēšanai.

Lietotājiem, kuri ir reģistrējušies mūsu tīmekļa vietnē (ja tādi ir), mēs saglabājam arī profilā ievadīto personisko informāciju. Jebkurš lietotājs jebkurā laikā var pārskatīt, labot vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot lietotājvārdu, ko nevar mainīt). Šo informāciju var apskatīt un mainīt arī vietnes administratori.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem

Ja jums ir lietotāja konts vai esat publicējis komentārus šajā vietnē, varat pieprasīt failu ar eksportētu mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopumu, tostarp visu jūsu sniegto informāciju. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs dzēšam visus mūsu rīcībā esošos personas datus. Tas neattiecas uz datiem, kas mums ir jāsaglabā administratīvu, juridisku vai drošības apsvērumu dēļ.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.